Biz sezerler

1987 yılından buyana,yılların tecrubesi ve 30 yıllık başarı hikayesi ile beyaz eşya,mobilya ve telekominikasyon sektöründe Çanakkalede lider kuruluş olmayı başaran sezerler,ürün çeşitliliği,müşteri memnuniyeti,kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektöre katma değer sağlamaya ve yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışan sezerler,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm satış ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.Yenilikcilik cizgisi ile modern satış ve pazarlama anlaysını sektördeki deneğimi ile birleştiren sezerler,aynı zamanda sektörün standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Sezerler 15 mağazası 80 personeli ile tüketiciye en iyi hizmeti ulaştırma ilkesi ile büyümeye devam ediyor.

Tarihçe

1987 yılında bolayır'da küçük bir evin odasında başlayan beyaz eşya ticareti ile temelleri atılan sezerler,90'lı yılların başında beko ve istikbal markası catı altında geliboluda ticari hayatına devam ettti,1995 yılında tekel toptan satıcılığını bünyesine katan sezerler,1997 yılda toptan gıda ve temizlik malzemeleri sektöründe faliyet göstermeye devam etti,2008 yılda turkcell ile iletişim sektöründe faliyet göstermeye başladı sezerler hızlı adımlarla beyaz eşya,mobilya ve telekominikasyon sektöründe istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor.

Kalite Politikası

Ulusal rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması konusunu temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır" felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır.
 

  • Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,
  • İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,
  • Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi taahüt ediyoruz.